Akce Výprodej

BLACK MOSS - vonná svíčka THE PERFUMER´S STORY BY AZZI

  • 1 z 2

BLACK MOSS - 180 g

Azzi Glasser, získála nespočet beauty ocenění. Jedno z nich získala právě za interiérovou kompozici ve svíčce BLACK MOSS. Jeho charakter je něco co v interiéru ohromí již pri vstupu. Svíčka Black moss je jako tunový černý křišťálový lustr uprostřed lobby, který vyrazí dech. Je temná a dominantní a přesto elegantní a uhlazená. Jejim základem je kouřový oudový olej v kombinaci s pačuli a pižmem, jenž ji propujčují hřejivou náladu ve kterém se prolíná svět opulentního orientu s elegantním světem Anglie, odkud autorka pochází. 

Doba hoření: 80 hodin / 100% přírodní vosk

Nálada vůně: opulentní/orientální/elegantní 

  • 1 450 Kč 435 Kč –30 %
1 015 Kč
Kategorie: Bytové doplňky
 

THE PERFUMER´S STORY BY AZZI 

Parfém nás může magicky přenést do minulosti k momentům, které nás definují.
Parfémy THE PERFUMER´S STORY jsou jako časová kapsle, která uchovává každý moment vašeho bytí. 
  Orlando Bloom  

 

Oceněními ověnčená anglická parfumérka, která dokázala jako jedna z mála ve světě povýšit parfém na umělecké dílo. Po jejích parfémových kreacích sahají módní designéři, hvězdy Hollywoodu, hudebníci. Velkému úspěchu se ale těší i v odborné parfumérské sféře a také v kruzích všech, kteří očekávají od svého parfému něco mnohem víc. 

Flakony s jejím parfémem na své poličce můžete najít u Heleny Bonham Carter, Toma Hardyho, Noomi Rapace, Orlanda Blooma, Jude Lawa, Johnnyho Deppa, Kate Moss nebo Kylie Minogue.